Що робити зі старими церковними календарями, із вицвівшими і надірваними іконами?

Один архідиякон на подібне запитання відповів так: “Благочестивая утилизация да послужит нам достойным решением сего архисложного вопроса”. Інакше кажучи священні зображення, книги і т.п., що стали непридатними для особистого чи богослужбового вжитку, можна благоговійно з молитвою спалити. Ось тільки попіл від згорілих речей, як мені здається, не варто викидати у місце, де топчуться ногами. Якщо Ви не знаходите можливості так вчинити, принесіть ці речі у храм і передайте священику – хай це буде його головний біль. (Свящ. Ігор Г.).

1 комментарий:

1. Галина

Чи можна в піст у такі дні як вівторок ,четвер, субота і неділя вживати мясні страви?Чи христопоклінна неділя це строгий піст (стосовно їжі)?