Українська Православна Церква: Міфи та Істина

Наша Церква заснована Господом Іісусом Христом і покликана об’єднувати, а не розділяти людей.

Українська Православна Церква є Церквою народу України. У будь-яких умовах вона готова проповідувати Євангеліє, допомагати людям досягнути духовного миру і спасіння.

У найскладніші часи, що випали на долю нашої держави, Церква повною мірою розділяє своїх співвітчизників. Вона підносить молитви, закликає до миру і служить суспільству справами милосердя.

Незважаючи на намагання певних сил роз’єднати вірян, захопити храми, як це відбувається зараз у деяких областях України, примусити зректися правил своєї віри, Українська Православна Церква являє свою єдність.

Справжню Церкву неможливо знищити. Духовенство та парафіяни продовжують звершувати богослужіння і молитися, відстоювати Христову правду.

PDF-icon

Завантажити PDF-файл