Митрополит Варфоломій привітав ювіляра

31 липня, в день памяті святих отців шести Вселенських Соборів, виповнилося 60 років із дня народження настоятеля Свято-Вознесенського храму м. Дубно митрофорного протоієрея Миколая Кириченка.

Отець Миколай служить в Свято-Вознесенській парафії з 1987 року і за роки настоятельства йому довелося перегорнути чимало і приємних, і болючих сторінок. У 1995 році храм був захоплений розкольниками і Службу Божу впродовж 15 років звершували у  хатині настоятеля. З терпінням і смиренням, показуючи вірянам приклад істинного християнського служіння, отець Миколай гідно пройшов це випробування. Ще одним ударом стала для священика смерть матушки. Але все пережите увінчалося духовною радістю: у серпні 2007 року було закладено наріжний камінь під будівництво храму, а вже в кінці 2010 року новозведену церкву було освячено, і в ній почалися регулярні богослужіння. Зараз у храмі завершено спорудження іконостасу.

За багаторічну працю на Божій ниві і в честь 60-річчя від дня народження Указом Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, отець Миколай був нагороджений другим хрестом з прикрасами. На святковій Божественній Літургії, що очолив керуючий єпархією митрополит Варфоломій, у співслужінні благочинного 2-го Дубенського благочиння отця Сергія Новосада, насельника Олександро-Невського монастиря м. Санк-Петербурга ієродиякона Родіона, настоятеля Хрестовоздиженської парафії отця Сергія нагорода була вручена. Після закінчення Літургії відбувся Хресний хід навколо храму з водосвятним молебнем.

Парафіяни Свято-Вознесенського храму сердечно вітають свого настоятеля з ювілеєм та отриманням заслуженої нагороди, зичать милості Божої на многая і благая літа!