Впродовж місяця у Дубенському благочинні триватиме Хресна хода з великими святинями Православ’я

З благословіння Високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського і Острозького, 27 серпня, у переддень свята Успіння Пресвятої Богородиці, в І-му Дубенському благочинні розпочнеться Хресна хода з великими святинями православного світу – часткою Древа Животворящого Хреста Господнього, а також мощами преподобного Феодора, князя Острозького, та святителя Миколая, архієпископа Мирлікійського, чудотворця.

Зустріч святинь відбудеться 24 серпня: в цей день у Свято-Іллінському храмі м. Дубно відслужать святкову соборну Божественну Літургію та молебень до Дня незалежності України, тут же вони перебуватимуть до початку Хресної ходи.

Хресний хід розпочнеться всенічним бдінням у Свято-Іллінському храмі м. Дубно, 27 серпня, пройде, серед інших, через села Птича, Мильча, Повча, Івання, та завершиться Божественною Літургією в Свято-Михайлівському храмі с. Пирятин, 19 вересня.

Маршрут Хресної ходи можна переглянути на сайті благочиння