Борисо-Глібська парафія молитовно вшанувала своїх небесних покровителів

6 серпня віряни та клірики Борисо-Глібської парафії м. Рівне відзначають своє найголовніше свято – день пам’яті святих благовірних князів-страстотерпців Бориса і Гліба. Цей рік не став винятком і у нижньому храмі святої Матрони Московської, де молиться громада, доки триває будівництво церкви на честь покровителів усієї Русі, молодших синів святого князя Володимира було звершено святкове Богослужіння.

Божественну Літургію очолив Високопреосвященніший Варфоломій митрополит Рівненський та Острозький.

Владиці співслужили благочинний церков м. Рівне та Рівненського району протоієрей Валерій Капітанюк, голова Просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук, настоятель храму протоієрей Павло Ляшик та духовенство храму.

На запричасному зі словом проповіді до присутніх звернувся протоієрей Валентин.

На завершення у храмі відправили молебень. Владика привітав настоятеля, братію та прихожан з престольним святом. Настоятель навзаєм подякував митрополиту та духовенству за спільну молитву.