Святкування на скиту святої праведної Анни у Онишківцях

7 серпня, церква відзначає успіння святої праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці.

В цей день на скиту святої праведної Анни, що в селі Онишківці на Дубенщині, відзначили престольне свято.

Урочисту Божественну Літургію звершили архієреї Української Православної Церкви: митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, архієпископ Гурій (Кузьменко), архієпископ Бучанський Пантелеімон, вікарій Київської митрополії, архієпископ Городницький Олександр та єпископ Золотоніський Іоанн, вікарій Черкаської єпархії у співслужінні намісника Межирицької обителі архімандрита Феодора (Мельничука),секретаря Рівненської єпархії митрофорного протоієрея Олександра Єгорова, благочинного 1-го Дубенського благочиння протоієрея Анатолія Богданова та прибулого духовенства.

Після Євангельського читання зі словом повчання до вірних звернувся архієпископ Гурий.

Богослужіння провели своїм співом сестри обителі та хор м. Дубно на чолі з благочинним 2-го Дубенського благочиння протоієреєм Сергієм Новосадом.

На запричасному проповідь виголосив протоієрей Олександр Єгоров.

Також в обителі було звершено водосвяття.

Правлячий архієрей привітав ігуменю Михаїлу (Заяць), сестер та усіх присутніх  зі святом, подякував гостям, архієреям за спільну молитву.

По обіді в обителі відбувся  XI Фестиваль недільних шкіл.