Відбувся XI Фестиваль Недільних шкіл у Рівненській єпархії (оновлено)

З благословення Високопреосвященнішого Варфоломія митрополита Рівненського та Острозького ось уже протягом 11 років у Рівненській єпархії на базі скита святої праведної Анни, що в с. Онишківці Дубенського району проводиться щорічний Фестиваль Недільних шкіл Рівненської єпархії.

Участь у фестивалях беруть діти не тільки Рівненської, а і інших єпархій Української Православної Церкви.

Святкові виступи молодого покоління проходять у рамках святкування дня успіння святої праведної Анни.

Так, 7 серпня, після звершення святкового Богослужіння відбувся XI Фестиваль Недільних шкіл.

XI Фестиваль був присвячений 100 – річчю відновлення Патріаршества на Русі і святителю Тихону патріарху Московському та всієї Русі.

Святкове дійство відкрили настоятелька обителі ігуменя Михаїла (Заяць) та секретар єпархії протоієрей Олександр Єгоров.

Участь у концерті взяли понад 20 колективів Недільних шкіл Рівненської єпархії. Також були Недільні школи Сарненської єпархії та з м. Кременчуга Полтавської області.

У виступах дітки своїми дитячими голосами славили Господа, Божу Матір та святих. Показували свою майстерність іншими виступами, оспівували Святу Церкву та нашу державу Україну, просили милості Господньої та миру на нашій землі.

Святкова, духовна та радісна атмосфера панувала у залі, присутні на цьому дійстві і раділи, і плакали дивлячись на маленьких православних, майбутнього нашої Церкви та держави.

Кожен колектив за участь у Фестивалі був нагороджений грамотою та подарунками.