У Старому Корці пом’янули свого духовного старця

12 серпня, у день пам’яті мученика Іоанна-воїна у Свято-Варварівському скиту, що у Старому Корці, помолилися за упокій старця-архідиякона Михаїла Гнесюка, засновника скита.

З цієї нагоди по традиції у монастирі звершуються заупокійні Богослужіння.

Напередодні, 11 серпня було відправлено Всеношну, опівночі Божественну Літургію та панахиду.

Пізню заупокійну Божественну Літургію на подвір’ї біля храму очолив намісник Свято-Троїцької Межирицької обителі архімандрит Феодор (Мельничук).

Отцю-наміснику співслужили скитоначальник архімандрит Михаїл (Зущенко), благочинний  I Корецького благочиння протоієрей Ярослав Воят, прес-секретар єпархії ігумен Герман (Кулакевич) та духовенство, яке прибуло помолитися за свого духовного старця.

На запричасному до присутніх звернувся благочинний протоієрей Ярослав Воят, добрим словом згадав спочилого старця та його труди на благо Православної Церкви.

На могилі світлої пам’яті архідиякона Михаїла було звершено панахиду.