Митрополит Варфоломій (Ващук): Я радий, що в нас саме такий глава Церкви (ВІДЕО)

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій – людина, яка переживає всім серцем, щоб був мир і злагода в нашій Церкві, – підкреслив митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій.

«Собор обрав, прийнявши правильне рішення, головою Церкви Митрополита Онуфрія. Це дуже лагідна, смиренна й розумна людина, людина, відповідальна за справи, що виникають у нас в Церкві. І людина, яка переживає всім серцем, щоб був мир і злагода в нашій Церкві», – сказав він.
«А якщо буде мир і злагода в нашій Церкві, то, будемо сподіватися, що вони будуть і в нашій державі. Бо з малого починається щось велике», – підкреслив владика.
«Я радий, що в нас саме такий глава нашої Церкви. Тільки можу сказати словами апостола Павла: «таков нам подобаше архієрей», – резюмував він.