У Благовіщенському Андрусієвському монастирі освячено храм (відео)

Рівненщина з давніх-давен славиться багатьма монастирями. У древніх обителях ллється молитва не згасаючи, і по волі Господа відкриваються і нові святині краю.

Рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви від 20 липня 2016 року у с. Андрусієв Гощанського району відкрито Свято-Благовіщенський жіночий монастир.

31 серпня 2017 року, коли Церква вшановує образ Богоматері Всецариці у обителі було освячено перший храм на честь цієї ікони.

Новий храм збудовано на святому джерелі, яке знаходиться на території монастиря.

Освячення храму і престолу, та першу Божественну Літургію, з благословення правлячого архієрея Високопреосвященнішого Варфоломія митрополита Рівненського та Острозького, звершив митрополит Дніпропетровський та Павлоградський Іриней.

Символічно і те, що Владика Іриней у свій час будучи Рівненським архієреєм відкривав усі монастирі після закриття радянською владою.

Владиці співслужили благочинний церков Гощанського благочиння протоієрей Михаїл Петров та прибуле духовенство.

Після освячення престолу до присутніх зі словом повчання звернувся митрополит Іриней.

За Богослужінням була вознесена молитва за Церкву та мир в Україні.

На завершення Владика сказав, що він дуже вдячний митрополиту Варфоломію за можливість помолитися на своїй малій Батьківщині. Подякував старшій сестрі монахині Павлі (Заїка) за труди, які вона несе в обителі і нагородив її та благодійників відзнаками Блаженнішого Онуфрія Митрополита Київського та всієї України і грамотами правлячого архієрея.

Монахиня Павла подякувала Владиці за молитви та батьківську любов.

Митрополит Іриней подарував обителі ікону Божої Матері Всецариця, привезену ним зі Святої Гори Афон.

Нагадаємо, що ікона Богоматері Всецариця допомагає онкохворим людям.