Престольне свято в Демидівці

9 жовтня, у день пам’яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова престольне свято відзначали прихожани храму УПЦ смт. Демидівка.

Розділити радість престольного свята прибуло чисельне духовенство Млинівського благочиння та сусідніх єпархій.

Торжество розпочалося водосвятним молебнем, котрий було звершено на паперті храму.

Згодом відбулася святкова Божественна Літургія, яку очолив секретар єпархії митрофорний протоієрей Олександр Єгоров.

Під час Богослужіння лунали особливі молитовні прохання за примноження любові та миру серед прихожан храму та в Українській державі загалом.

Зі словом проповіді до присутніх звернувся благочинний Голобського округу Володимир-Волинської єпархії архімандрит Ніфонт.

По завершенні Літургії відбувся Хресний хід навколо храму, було прочитано традиційні Євангельські зачала та окроплено всіх присутніх богомольців святою водою.

Вже традиційно під час Хресної ходи було звершено заупокійну літію на могилі спочилого настоятеля-будівничого храму протоієрея Петра Копача.

Секретар протоієрей Олександр Єгоров привітав настоятеля храму, благочинного церков Млинівського району протоієрея Василія Іванейко та усіх присутніх з престольним празником. Передав благословення правлячого архієрея Високопреосвященнішого Варфоломія митрополита Рівненського та Острозького. Побажав постійного молитовного заступництва святого апостола Іоанна Богослова і безмежної християнської любові у серцях усіх віруючих людей.

У свою чергу настоятель висловив слова щирої вдячності священному собору та всім присутнім прихожанам і гостям свята за спільні молитви, та висловив сподівання, що з Божою допомогою, через рік святий Апостол любові збере ще більшу кількість прихожан храму під церковним куполом за спільною Євхаристійною молитвою.

Завершилося святкування спільною трапезою.

За матеріалами сайту Млинівського благочиння