У с. Уїздці Здолбунівського району освячено новий храм

8 листопада, у день пам’яті святого великомученика Димитрія у с. Уїздці Здолбунівського району було освячено новий Свято-Троїцький храм.

З 90-тих років віряни УПЦ не мали у селі свого храму, але Господь не залишив своє мале стадо. З благословення правлячого архієрея люди почали гуртуватися, та з призначенням священика Віктора Ішлера настоятелем Свято-Троїцької громади почали будівництво храму. Трудами настоятеля, прихожан та всіх не байдужих людей, у селі було збудовано прекрасний храм та маленький храмовий комплекс.

Освячення престолу та Божественну Літургію з благословення правлячого архієрея Високопреосвященнішого Варфоломія митрополита Рівненського та Острозького очолив секретар єпархії митрофорний протоієрей Олександр Єгоров.

Йому співслужили благочинний церков Здолбунівського району митрофорний протоієрей Юрій Шевчук, прес-секретар єпархії ігумен Герман (Кулакевич), настоятель храму протоієрей Віктор Ішлер та прибуле духовенство.

За Богослужінням молилися за мир в Україні. На завершення у храмі відправили молебень з особливими подячними проханнями.

Отець секретар привітав усіх зі знаменною подією, передав благословення владики Варфоломія, подякував настоятелю та прихожанам за труди, які вони понесли по будівництві такої прекрасної святині.

Активних благодійників храму було нагороджено грамотами Предстоятеля УПЦ.