Престольне свято Дмитрівського храму с. Городище Рівненського району

8 листопада, у день святого великомученика Димитрія Солунського у селі Городище Рівненського району молитовно відсвяткували престольне свято. Цей рік для громади села є ювілейним, адже для храму виповнилося 260 років. Святкові урочистості на честь ювілею відбулися влітку.

Святковання на честь престольного свята розпочалися напередодні. Всенічну з акафістом святому звершили прес-секретар єпархії ігумен Герман (Кулакевич), настоятель храму преподобного Амфілохія Почаївського при Рівненській обласній лікарні протоієрей Олег Кочубей та настоятель храму протоієрей Іоанн Ковтун.

У день свята урочисту Божественну Літургію очолив благочинний церков міста Рівного та Рівненського району митрофорний протоієрей Валерій Капітанюк.

Отцю благочинному співслужили духовенство єпархії. За богослужінням співали два хори, приходський хор та дитячий хор місцевої недільної школи. Юні городищенці прикрасили святкування своїми чистими голосами та дитячою щирою молитвою.

Після закінчення молебного співу з Хресною ходою протоієрей Валерій привітав усіх із престольним святом, зі славним ювілеєм, передав благословення правлячого архієрея Високопреосвященнішого Варфоломія митрополита Рівненського та Острозького, а отець настоятель навзаєм подякував усім за спільну молитву.