5-річчя освячення престолу Кирило-Мефодіївського храму у Малому Житині

У с. Малий Житин Рівненського району 10 листопада, у день пам’яті святої великомучениці Параскеви відсвяткували 5-ліття храму святих рівноапостолів Кирила та Мефодія вчителів Словенських.

Святкове Богослужіння очолив благочинний церков міста Рівне та Рівненського району митрофорний протоієрей Валерій Капітанюк, перший настоятель храму та прес-секретар єпархії ігумен Герман (Кулакевич), нинішній настоятель священик Олександр Коваленко та священикі сусідніх сіл Бармаків та Забороля.

За Літургією молилися особливу молитву за Церкву та за мир в Україні.

По закінченні Літургії проповідь виголосив отець-благочинний.

На завершення по традиції звершили молебень з обходженням навколо храму. Протоієрей Валерій передав благословення та найкращі побажання правлячого владики Варфоломія, привітав настоятеля та прихожан зі знаменною датою для них, адже зведення та освячення храму для маложитинців було довгоочікуваним після захоплення їхнього древнього храму розкольниками. Настоятель подякував духовенству та усім присутнім за соборну молитву та привітав іменинниць.