Завершилося перебування Святогірської ікони у Рівненській єпархії

4 січня 2018 року у Свято-Троїцькому Корецькому жіночому монастирі відбулося останнє моління перед Святогірською іконою Пресвятої Богородиці перед відправленням святині назад до Свято-Успенської Святогірської Лаври.

О 7 годині ранку було звершено Божественну літургію, після закінчення якої був відслужений молебень з акафістом Божій Матері, у який були вставлені прохання про подорожуючу Святогірську братію. Богослужіння очолив секретар єпархії протоієрей Олександр Єгоров у співслужінні благочинних єпархії, духовенства Корецької обителі, а також святогірських священнослужителів, які супроводжують ікону. На богослужінні молилася ігуменя Вероніка (Зощук), настоятелька Дерманського жіночого монастиря з сестрами та близько 500 віруючих.

Після закінчення богослужіння прозвучали слова подяки за подаровану духовну радість відвідуванням Святогірської святині, які від імені правлячого владики Високопреосвященнішого Варфоломія митрополита Рівненського та Острозького, всіх віруючих Рівненської єпархії сказав секретар отець Олександр. Також своє подячне слово виголосила ігуменя Рафаїла (Хільчук) і передала в дар митрополиту Святогірському Арсенію копію чудотворної ікони Корецької обителі – образу Пресвятої Богородиці «Споручниця грішних».

Після цього віруючі хресною ходою обійшли Свято-Троїцький храм, благословивши Святогірською іконою нашу Рівненську землю на чотири сторони.

До кордонів Рівненської єпархії проводжав отець секретар, також попрощатися зі святинею під’їхала ігуменя Михаїла (Заєць), настоятелька Миколаївського Городоцького жіночого монастиря, і місцевий благодійник Святослав Аркадійович, за фінансової підтримки якого організовувалася подорож святині Рівненщиною.