Архієрейське Богослужіння у Корецькому монастирі

9 січня, у день пам’яті святого первомученика та архідиякона Стефана у Свято-Троїцькому Корецькому ставропігійному жіночому монастирі зустрічали Високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського та Острозького. Його Високопреосвященство традиційно відвідує Корець третього дня Різдва Христового.

У головному храмі обителі було звершено святкову Божественну Літургію, яку і очолив архіпастир.

Владиці співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Єгоров, місцеве духовенство та гості обителі у священному сані.

На завершення Богослужіння митрополит Варфоломій звернувся до присутніх зі словом повчання, привітав матушку ігуменю Рафаїлу (Хильчук), сестер обителі та усіх присутніх зі святом Різдва Христового.