Дев’ята річниця з дня кончини старця архідиякона Михаїла

12 лютого, день пам’яті святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого, виповнилося дев’ять років із дня блаженної кончини старця архідиякона Михаїла Гнесюка. За традицією, що склалася у Свято-Варварівському Старокорецькому скиту, засновником якого був старець Михаїл, у цей день звершуються поминальні служби за спокій його душі.
Напередодні свята трьох святителів було звершено святкову всенічну. Опівночі звершили заупокійну нічну Божественну Літургію.
По завершенні Літургії було відслужено панахиду, на якій вознесли молитву за приснопам’ятного старця.

У сам день свята Богослужіння очолив Високопреосвященніший Варфоломій, митрополит Рівненський та Острозький.

Владиці співслужили скитоначальник архімандрит Михаїл (Зущенко), благочинний 1-го Корецького благочиння протоієрей Ярослав Воят та прибуле духовенство.

Після Літургії було відправлено панахиду. Архіпастир розповів життя трох святителів та згадав добрим словом пам’ять архідиякона Михаїла.

На могилі старця відслужили заупокійну літію.