Престольне свято у Свято-Воскресенському храмі м. Острога

Престольне свято Воскресенської церкві міста Острога цьогоріч зібрало кілька сотень віруючих, три десятки священиків і два хори.

Святкове Богослужіння очолив новопризначений вікарій Рівненської єпархії єпископ Дубенський Пимен.

Зустрічали владику квітами, віршами та паскою з крашанками вихованці недільної школи.

З словами привітань до єпископа звернувся протоієрей Віктор Земляний та висловив сподівання на те, що спільна молитва допоможе укріпитись у вірі, посприяє духовному піднесенню та збагаченню.

В свою чергу владика Пимен звернувся до вірян з амвону після читання Євангелія та зосередив свою проповідь на злободенних проблемах сучасності і шляхах їх вирішення.

Також єпископ Пимен попросив усіх присутніх якомога частіше йти на примирення зі своїми ворогами, а також молитися щиро за тих, хто нині забирає храми Української Православної Церкви.

Традиційно Богослужіння завершилось хресною ходою і молебнем.