Торжества у Онишківцях (відео)

13 квітня, у п’ятницю Світлої седмиці, коли свята Церква вшановує ікону Божої Матері “Живоносне Джерело, в скиту святої праведної Анни с.Онишківці Дубенського району подвійне торжество – в цей день в обитель була принесена чесна глава мученика Вікентія воїна.

Розділити цю пасхальну радість разом із настоятелькою ігуменею Михаїлою та сестрами монастиря прибув єпископ Дубенський Пимен, вікарій Рівненської єпархії.

Владика очолив святкову Божественну Літургію.

Його Преосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Єгоров, духовенство 1-го та 2-го Дубенських благочинь, священнослужителі обителі.

Богослужіння своїми голосами прикрасили сестри монастиря, чоловічий хор  смт. Ямпіль, місцевий хор жителів с. Онишківці та дитячий хор недільної школи.

Напередодні увечері єпископ Пимен очолив пасхальну Всеношну.