У Світлий Вівторок митрополит Варфоломій звершив Літургію у Корецькому монастирі

10 квітня, Світлий Вівторок, день шанування Іверської ікони Божої Матері, Високопреосвященніший Варфоломій митрополит Рівненський та Острозький очолив Літургію у Свято-Троїцькому Корецькому жіночому ставропігійному монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили намісник Свято-Троїцького Межирицького монастиря архімандрит Феодор (Мельничук), намісник Свято-Успенського Липенського монастиря архімандрит Єрмоген (Сачук), благочинний 1-го Корецького благочиння митрофорний протоієрей Ярослав Воят, священники обителі та прибуле духовенство.

На завершення було звершено Хресний хід навколо головного храму обителі. Владика привітав матушку ігуменю Рафаїлу (Хильчук), сестер обителі та усіх присутніх зі святлим Христовим Воскресінням.