Представники різних районів Рівненської організації УТОС відвідали святині Рівненщини

Погожої травневої днини група з 24 представників різних районів Рівненської організації УТОС, з благословення митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія, здійснила паломництво святими місцями Рівненщини. Наш провідник протоієрей Роман цікаво та змістовно організував цю поїздку.

З душевним трепетом ми, люди з інвалідністю, побачили або відчули наяву справжні твердині віри – Свято-Покровський жіночий монастир в смт. Гоща та Свято-Троїцький монастир у м. Корець. Древні але дбайливо доглянуті, збережені нашим народом протягом століть духовні святині, вразили своєю монументальністю, органічно поєднаною з красою природи, смиренням і добротою їхніх служительок. Саме тут, у величних і благодатних храмах, ми вдячно, благоговійно приклонялись до вікових, намолених поколіннями, святинь – чудотворних ікон Матері Божої – «Страждалиці», «Споручниці грішних», афонських ікон, нетлінних мощей святих отців землі нашої.

Приємно вразив нас прекрасно упорядкований Свято-Успенський чоловічий монастир в с. Липки, що постав з руїн і новозбудований Свято-Богоявленський жіночий монастир в с. Андрусіїв. З благоговінням ми занурювались в цілющі купальні Свято-Успенського монастиря, пили й набирали животворні води із святих джерел.

В трапезних палатах Свято-Успенського і Свято-Троїцького монастирів нас гостино пригощали простими але смачними і поживними стравами. Тут ми наситилися тілесно, з великою вдячністю Богові та ревним служителям Його.

Швидко промайнула насичена подорож, кожен із нас зцілився тілесно, прозрів духовно, прийняв справжню поживу і благодать для душі. Велика й щира вдячність керівництву Рівненської Єпархії УПЦ, особисто протоієрею о. Роману за цікаву, змістовну подорож місцями Віри, Надії й Любові.

Група вдячних паломників Рівненської обласної організації УТОС