145-річчя з дня побудови Свято-Георгіївського храму м. Корця

6 травня, у день пам’яті святого великомученика Георгія Побідоносця Георгієвська громада м. Корець відсвяткувала своє престольне свято, та 145-річчя від дня побудови храму.

З цієї нагоди у храмі відбулося святкове Богослужіння. З благословення правлячого архієрея, митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія урочистості очолив вікарій Рівненської єпархії Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський.

Його Преосвященству співслужили священники міста Корець.

На Літургії молилися за Церкву та мир в Україні. Пом’янули за здоров’я усіх прихожан, за упокій спочилих настоятелів та прихожан святого храму.

На завершення по традиції відправили молебень з обходженням навколо храму.

Владика Пимен передав благословення та вітання владики Варфоломія, привітав настоятеля протоієрея Андрія Дячека, прихожан та усіх присутніх з ювілеєм і побажав допомоги Божої в подальших трудах на благо своєї місцевої святині.

Настоятель навзаєм подякував усім за спільні молитви.