День шанування Межирицької ікони Богоматері

10 травня, у день перехідного святкування Межирицької ікони Божої Матері “Жизнеподательница” в обители було велелюдно.

Вклонитися образу Богоматері до Свято-Троїцької Межирицької обителі прибуло багато паломників та духовенства.

З благословення керуючого єпархії митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія святкові урочистості очолив вікарій Рівненської єпархії, єпископ Дубенський Пимен.

Архієрею співслужили намісник обителі архімандрит Феодор (Мельничук), братія обителі у священному сані та численне духовенство. Хор братії монастиря прикрасив Богослужіння своїм співом.

На завершення було звершено молебень з обходженням навколо обителі. Владика привітав усіх з монастирським святом, а намісник подякував архієрею та гостям за спільну молитву.

Напередодні в обителі було звершено святкову Всенішну.