160-річчя Михайлівського храму с. Буща Здолбунівського району

29 травня, третього дня Святої Трійці, жителі с. Буща Здолбунівського району урочисто відсвяткували 160 років свого Свято-Михайлівського храму.

На запрошення настоятеля та громади у храм прибув Високопреосвященніший Варфоломій митрополит Рівненський та Острозький, який очолив Божественну літургію. Радо вітали свого архіпастиря прихожани храму, піднесли Владиці хліб та сіль.
Його Високопреосвященству співслужили благочинний церков Здолбунівського району митрофорний протоієрей Юрій Шевчук, настоятель храму священик Олександр та прибуле духовенство.

За літургією молилися за мир та спокій в Державі.

За Богослужінням було звершено дияконську хіротонію над студентом Волинської Духовної Семінарії Мулярем Андрієм.

На закінчення по традиції звершили молебень з обходженням навколо храму.  Митрополит Варфоломій привітав усіх з ювілеєм, подякував настоятелю та парафіянам за належне ставлення до храму, за їхні труди які вони несуть біля своєї Святині. Побажав і надалі берегти храм та Православну Віру.
Настоятель в свою чергу подякував Владиці за його молитви та труди, бажаючи ще багато років трудитися на ниві Господній.