Урочистості з нагоди вшанування Корецької ікони Божої Матері «Споручниця грішних»

31 травня, у день вшанування Корецької ікони Божої Матері іменованої «Споручниця грішних», у Свято-Троїцькому Корецькому ставропігійному жіночому монастирі відбулися святкові торжества.

Благодатний образ Корецької ікони Божої Матері «Споручниця грішних» – родова святиня князів Корецьких. Чудотворна ікона була передана монастирю в 1622 році й донині знаходиться в його Троїцькому храмі.

Божественну Літургію звершили керуючий справами УПЦ Високопреосвященніший Антоній митрополит Бориспільський і Броварський, митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Сергієво-Посадський, намісник Троїце-Сергіївої Лаври Феогност (РПЦ), архієпископ Бучанський Пантелеімон, , архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Львівський і Галицький Філарет, єпископ Фастівський Даміан, єпископ Дубенський Пимен.

Напередодні в обителі було відслужено Всеношну з акафістом Богоматері.

Архієреям співслужило духовенство з різних регіонів України та зарубіжжя.

За богослужінням молилися настоятелька монастиря ігуменя Рафаїла з сестрами, а також численні парафіяни та гості Корецької обителі.

За Богослужінням митрополит Антоній звершив священицьку хіротонію над дияконом Андрієм Муляром.

По завершенні Літургії був звершений велелюдний Хресний хід із Корецькою чудотворною іконою Богородиці. Митрополит Антоній привітав архієреїв, духовенство, матушку ігуменю Рафаїлу, сестер обителі та вірян з монастирським святом, та передав вітання і благословення Блаженнішого Онуфрия митрополита Київського та всієї України.

Митрополит Варфоломій подякував присутнім за спільну молитву та запросив усіх завжди відвідувати святу обитель.