Завершилася шестиденна Хресна хода

8 червня, завершилася шестиденна Хресна хода. З великою духовною радістю хрестоходці подолали не малий шлях. Милосердний Господь допоміг усім учасникам цього духовного дійства, віримо, що молитвами вірних Господь збереже у чистоті нашу Церкву, не залишить у біді нашу державу і приведе усіх нас до спасіння.

Кілька щирих слів від хрестоходців

Остання зупинка паломників-хрестоходців

Зустріч Хресного ходу в с.Онишківці

У день прибуття Хресного ходу, Преосвященнійший Пимен єпископ Дубенський, вікарій Рівненської єпархії звершив чернечий постриг в скиту святої Анни с.Онишківці над кліриком обителі протоієреєм Лукіаном з нареченням йому імені святого Маркіана.

Завершилися святкові дійства нічною Божественною літургією, яку звершив Преосвященнійший Пимен єпископ Дубенський, вікарій Рівненської єпархії, возносячи спільну молитву до Господа з паломниками-хрестоходцями.