У с. Гільча вшанували Різдво Іоанна Предтечі

7 липня, коли Православна Церква згадує Різдво Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна відбулися святкові торжества з нагоди храмового відпусту у Свято-Миколаївській парафії села Гільча, Здолбунівського району.

Напередодні свята, 6 липня, була звершена святкова всеношна.

У день свята богослужіння очолив благочинний церков Здолбунівського району протоієрей Юрій Шевчук та прибуле духовенство.

За Божественною Літургією духовенство піднесли молитви за мир у церковній громаді та в країні.

На запричасному зі словом повчання звернувся настоятель Свято-Воскресенського храму м. Острога протоієрей Віктор Земляний.

Після богослужіння Хресною ходою духовенство з вірянами пройшли до джерела святого Миколая, де традиційно у храмові свята проходить Водосвятний  молебень.

Під час Хресного ходу на могилі покійного настоятеля храму протоієрея Макарія Велігури було звершено заупокійну літію.

Отець благочинний звернувся до присутніх зі словом привітання, привітав настоятеля архімандрита Германа (Кулакевича), прихожан і усіх присутніх зі святом.

Настоятель навзаєм подякував духовенству, гільчанам та гостям за спільну молитву.