Мощі святих цілителів відвідують храми Рівного

По Божій милості, та з благословення Високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського та Острозького мощі десятьох святих цілителей, які перебувають в Рівненській єпархії відвідують храмі м. Рівного, згідно графіку, який публікувався раніше.

9 серпня святині зустрічали у храмі преподобного Агапiта Печерського, що в Рiвненському вiйськовому госпiталi. Ікони зустрiчали священики, вiйськовослужбовцi, працiвники госпiталю та прихожани храму. Перед iконами було вiдслужено акафiст, по завершенню якого святинi були обнесенi навколо госпiталя.

Пізніше святині відвідали храм преподобного Амфілохія Почаївського, що при Обласній Лікарні, по особливому молилися у онкогематологічному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні. Також священники Хресною ходою з іконами обійшли усю територію Рівненської обласної лікарні, благословляючи іконами та окроплюючи святою водою корпуси лікувального закладу. Важливо та знаменно, що це відбулося в день пам’яті святого великомученика та цілителя Пантелеімона.

О 16.30 святині зустріли священики та сестри Свято-Георгіївськогохраму-подвор’я.

У п’ятницю 10 серпня, у день Смоленської ікони Божої Матері Святині прибули до Свято-Воскресенського кафедрального собору. Зустріч очолив Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський, вікарій Рівненської єпархії.

Під час перебування ікон з мощами святих цілителів несчисленний поток віруючих людей приложується та молиться перед чудотворними святинями.

Зцілення усім тілесного та духовного!!!