Хроніка Архієрейського служіння у дні святкування Різдва Христового

7 січня, у день Різдва Христового, Високопреосвященніший Варфоломій митрополит Рівненський і Острозький разом зі своїм вікарієм Преосвященнішим Пименом, єпископом Дубенським звершили святкову Божественну Літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне.
Владикам співслужили  духовенство соборного храму.

За богослужінням молилися численні прихожани кафедрального собору та віряни міста.

Того ж дня увечері, напередодні свята Собору Пресвятої Богородиці, Архієреї по добрій традиція, яка зберігається багато років, звершили святкову вечірню у Свято-Георгіївському храмі-подвор’ї.
Владиці співслужили священики обителі.

Після закінчення Богослужіння митрополит Варфоломій привітав настоятельку обителі ігуменю Михаїлу (Заєць), сестер, духовенство і всіх прихожан із Різдвом Христовим.
Сестри на чолі з матушкою Михаїлою навзаєм щиро вітали свого Архіпастирів зі святом своїми колядками.

8 січня, другий день Різдва Христового, коли Церква святкує Собор Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Варфоломій митрополит Рівненський і Острозький звершив Божественну Літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне.

Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський звершив Богослужіння у Свято-Троїцькому Межирицькому монастирі.

Владиці співслужили намісник обителі архімандрит Феодор (Мельничук) та братія у священному сані.

Після відпусту Літургії Преосвященний Владика привітав духовенство, братію, численних вірян і паломників обителі зі світлим святом Різдва Христового.

По обіді єпископ Пимен звершив в обителі Святкову вечірню.

9 січня, третій день Різдва Христового, день пам’яті святого первомученика та архідиякона Стефана Владик зустрічали у Свято-Троїцькому Корецькому ставропігійному жіночому монастирі. У обителі традиційно третього дня Різдва Христового звершується архієрейська служба.

У головному храмі обителі було звершено святкову Божественну Літургію, яку і звершили Преосвященні Владики.

На завершення Богослужіння митрополит Варфоломій звернувся до присутніх зі словом повчання, привітав матушку ігуменю Рафаїлу (Хильчук), сестер обителі та усіх присутніх зі святом Різдва Христового.

Того ж дня в обителі єпископ Пимен звершив Святкову вечірню та благословив спів традиційних колядок.