Святкове Богослужіння у Городку на честь Козельщанської ікони Богоматері

11 січня у Свято-Миколаївському жіночому монастирі, що у с. Городок Рівненського району відбулося святкове архієрейське Богослужіння.

Більше десяти років тому братія Києво-Печерської Лаври подарувала ікону Пресвятої Богородиці «Козельщанська» сестрам обителі. Місцеве шанування святині утвердилося в обителі 11 січня.

Божественну Літургію звершили Високопреосвященніший Варфоломій, митрополит Рівненський і Острозький та Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський.

За Богослужінням Владикам співслужили намісник Свято-Троїцького Межирицького монастиря архімандрит Феодор (Мельничук), священики монастиря та гості обителі в священному сані.
На закінчення святкування митрополит Варфоломій привітав настоятельку ігуменю Михаїлу (Заяць) та сестер обителі з Різдвяними святами, а сестри порадували усіх святковими колядками.