Релігійна громада села Урвенна своєю більшістю висловила вірність Українській Православній Церкві

Як стало відомо, сьогодні віряни УПЦ села Урвена зібрали 91 підпис за те, аби залишитись у лоні УПЦ. Настоятель Свято-Казанської парафії розповів, що загалом проти зміни юрисдикції підписались ті, хто завжди відвідує Дім Божий, сповідається та причащається Святих Христових Тайн.

« Недільні збори розбурхали село та принесли неспокій, – коментує протоієрей Андрій Остапю»к, – тому наші люди теж мали якось відреагувати і показати, що нас більшість.»

У селі Урвена проживає 140 людей виборчого віку, а , якщо слідувати за українським законодавством, то для зміни юрисдикції потрібно 2/3 голосів релігійної громади.

Нагадаємо, що 20 січня у сільському клубі села Урвена відбулися збори села на яких лише 58 людей проголосувало за перехід у ПЦУ.