У селі Дулібах Гощанського району по-великодньому зазвучали дзвони

6 листопада двері церкви на честь Різдва Богородиці у с. Дуліби, які незаконно опечатала сільська чиновниця місяць тому, знову відчинили для вірян Української Православної церкви.

Нагадаємо, що історія з перевищенням повноважень сільською головихою розпочалась ще у липні цього року, коли Леся Олексіївна у незаконний спосіб, заволоділа офіційними документами парафіян УПЦ, а вже згодом на сесії сільської ради, у порядок денний внесла питання про передачу церкви Різдва Богородиці іншій громаді Київського патріархату. 3 жовтня, за підтримки Правого сектора, Леся Мирончук та її брат , благочинний Гощанського району УПЦ «КП», намагалися силою увірватись у храм. Коли ж їхні спроби виявились марними, то сільська головиха його опечатала.

Релігійна громада УПЦ кілька неділь поспіль молилась під відкритим небом, папірці з печатками сільської ради перешкоджали увійти до храму. Втім, напередодні Дмитрівської поминальної суботи, терпець селянам таки урвався. Заручившись підтримкою священиків Гощанського благочиння, прихожани у п’ятницю таки увійшли до храму.

Бажаючих помолитись у церкві прийшло чимало. Сльози радості не приховували навіть чоловіки. Поки священики готувались до звершення Божественної літургії , церковні дзвони у Дулібах зазвучали по-великодньому і сповістили про торжество православ’я . Аби в подальшому уникнути подібних зазіхань на церкву, Державна служба охорони поставила у храмі сигналізацію