Сьогодні в Рівненській ОДА пройшли перемовини під час яких чиновники та представники УПЦ і УПЦ КП намагались владнати міжконфесійний конфлікт у селі Птича Дубенського району

Із семи ранку до села почали з`їжджатись автобуси та машини з представниками поліції трьох областей: Львівської, Волинської та Тернопільської. Правоохоронці зайняли територію храму і здійснювали контроль навколишньої території. В 11 годині у Рівненській ОДА розпочалось засідання ради оборони з питань врегулювання міжконфесійного конфлікту. Позицію релігійної громади УПЦ озвучив виконуючий обов`язки благочинного першого Дубенського благочиння Рівненської єпархії протоієрей Анатолій Богданов.

За умовами громади УПЦ , Київський патріархат повинен відмовитись від претензій на храм у письмовому вигляді. На будівлю храму віряни вимагають встановити замки, ключі від яких будуть знаходитись у представників УПЦ. Також потрібно оснастити церкву сигналізацією.

У свою чергу, релігійна громада УПЦ пропонує допомогу в будівництві нового храму і також надасть громаді УПЦ КП службове приміщення на території храму для проведення богослужіння.Однак, з останнім пунктом не згідні прихожани УПЦ, котрі нині проводять акцію протесту в церкві. На їхню думку, це збереже можливість подальших провокацій із боку УПЦ КП.

Нагадаємо, що 18 грудня, відбувся напад на віруючих УПЦ, котрі намагались зайти у свій храм. На знак протесту проти агресивних дій Київського патріархату і Правого сектора, в церкві залишилось 12 вірян УПЦ і два представники духовенства. Вони чекають рішення Рівненської ОДА