Джерело святої праведної Анни – з водою

Не вперше Рівненській єпархії УПЦ доводиться реагувати на неправдиві чутки, що їх поширюють місцеві медіа на своїх інтернет-ресурсах. Нічого, крім обурення, не викликає непрофесійність, із якою деякі журналісти виконують свою роботу.
Практично, водночас, на одразу кількох інтернет-ресурсах з’явилась інформація про те, що на чудотворному джерелі святої праведної Анни, начебто, зникла вода. Більше того, автори статей, як під копірку, стверджують, що у переддень Водохреща, до басейну джерела почали звозити воду пожежними машинами. Примітно, що автори усіх статей зазначають, що джерело, начебто, пересохло ще восени, але чомусь інформація про це стривожила журналістську братію та безіменних «місцевих жителів» і «послушницю монастиря» лише напередодні свята Богоявлення.
Рівненська єпархія УПЦ звернулася до старшої сестри скиту, монахині Рахиль, із проханням прокоментувати інформацію, наведену у статтях, щодо скиту святої Анни.
Як повідомила сестра Рахиль, інформація щодо зникнення води у джерелі не відповідає дійсності. Так, справді, коли виникає потреба почистити дно басейну та замінити шар крейди, конструкція купелі дозволяє зробити це, спустивши воду із басейну і перекривши саме джерело. Після ремонтних робіт джерело знову відкривають і води наповнюють купіль. У період літньої посухи та в осінній період бездощів’я води у басейні справді було менше із природніх на те причин, але заявляти про її відсутність у джерелі, Божою милістю, не доводиться. Відвертою неправдою назвала монахиня і те, що до обителі, начебто, завозять воду за допомогою пожежної техніки.
При освяченні Хрещенської води священик молиться Богові: «Сам і нині, Владико, освяти воду цю Духом Твоїм Святим. І дай усім, що доторкаються до неї, і споживають, і помазуються нею — освячення, здоров’я, очищення і благословення». Відтак, запрошуємо вірян та, особливо, журналістів-скептиків, узяти участь у Богослужінні на честь свята Хрещення Господнього на скиту праведної Анни, і через краплі святої води отримати від Спасителя благословення усього нашого земного життя.
Розклад богослужінь із освяченням води на скиту праведної Анни:
18 січня о 17.00 – повечір’я і утреня, о 23.45 – Велике освячення води з Хресним ходом через Джерело, по завершенні – Божественна Літургія;
19 січня о 7.00 – Божественна Літургія, освячення води та Хресний хід через Джерело.

Пропонуємо вашій увазі фото Святого Джерела зроблені 18.01.2016 року.

Переглядів: 9639

2 комментария:

  1. Слава Богу!

  2. Скажіть, будь ласка, як з вами можна зв’язатися? Як до вас добратись можна?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *