На джерелі святого Миколая у селі Гільча Здолбунівського району обікрали церковну крамничку

Dzh_sv_MikolayaУночі 13 лютого до чергової частини Здолбунівського відділення поліції надійшло телефонне повідомлення від мешканців села Гільча про те,  що невідомі особи вдерлись до церковної крамнички на джерелі святого Миколая. На місце події відразу ж виїхала група швидкого реагування та слідчо-оперативна група Здолбунівського відділу поліції. У ході розслідування вдалося з’ясувати, що першими проникнення до крамнички помітили сільські хлопці та дівчата, котрі повертались із дискотеки та вирішили напитися води. Власне, вони повідомили  продавчиню крамнички, а та, в свою чергу, поліцію.

– Після нічного дзвінка, продавчиня разом зі своїм чоловіком сіла на велосипед і поїхала на джерело святого Миколая. Дорогою, вони зустріли людей із мішками, впізнали їх – ці люди рік тому придбали хату у селі, – розповідає ігумен Герман, настоятель церкви у селі Гільча.

Під час розлідування поліція з’ясувала, що злодії до крамнички вдерлися через розбиті віконні шибки. Забрали ікони, мед, хрестики та багато інших церковних речей

– За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження, — каже начальник Здолбунівського відділу поліції Олександр Панасюк. — Злочинці затримані за підозрою у вчиненні злочину, поміщені до ізолятора тимчасового тримання і, вирішуватиметься питання щодо обрання їм міри запобіжного заходу.

Зранку цього ж дня, оглянувши прилеглу до джерела територію, селяни знайшли чимало речей, розкиданих та зіпсованих довкола, ймовірно, злодіям вони були не потрібні.