Православна громада в селі Рясники відстояла свій храм в суді

16 лютого Рівненський окружний адміністративний суд ухвалив рішення на користь православної громади  с.Рясники Гощанського району Рівненської області. Суд скасував розпорядження голови Рівненської ОДА про почергові богослужіння з новоутвореною громадою київського патриархату у Свято-Покровському храмі села.

Правозахисник громади УПЦ Катерина Іванюк викрила Рівненську обласну адміністрацію у поданні неправдивої інформації щодо ситуації навколо місцевого храму. Суд визнав, що голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко не мав права вимагати від громади УПЦ почергових богослужінь з розкольниками.

Конфліктна ситуація навколо храму виникла восени 2016 року. Віруючі села Рясники затвердили в суді своє право на церкву.