Розпочався Хресний хід з іконою святого сімейства з Рівного до Онишківців (відео)

11 червня, у неділю Всіх Святих, розпочався Хресний хід з перенесенням ікони святого Сімейства зі Свято-Георгіївського подвор’я, що в м. Рівне до скита святої Праведної Анни.

Перед початком Хресної ходи на подвір’ї обителі було відслужено молебень. Молитву, у співслужінні монастирського духовенства, очолив Високопреосвященніший Варфоломій митрополит Рівненський та Острозький.

Владика благословив хрестоходців та побажав Божої допомоги, покрову Божої Матері, предстательства Всіх Святих у цій Богоугодній справі. З м. Рівне з молитвою вирушило близько тисячі людей. Серед учасників молитовної ходи сестри Свято-Миколаївської Городецької обителі, насельниці монастирських скитів та подвор’я на чолі з настоятелькою ігуменією Михаїлою (Заяць). Хресна хода буде проходити згідно графіка, який був опублікований раніше.