У с. Дмитрівка Гощанського району розпочато будівництво нового храм

Сьогодні, 16 серпня, у с. Дмитрівка Гощанського району розпочали будівництво нового храму.

Нагадаємо, що Свято-Дмитрівський храм силоміць було захоплено представниками київського патріархату. Православні жителі села, які лишилися вірними своїй Церкві звершують Богослужіння у хатині, яку надала громаді староста храму Тищук Марія Михайлівна.

Але Господь не залишив вірний своїх, згодом не байдужі люди, а саме, Систук Євген Петрович, житель села Дмитрівка подарував земельну ділянку релігійній громаді. Настоятель священик Георгій Гладун разом зі своїми прихожанами не залишаючи молитовних подвигів робить все можливе для того, щоб їм була змога молитися у Божому храмі.

Сьогодні, з благословення Високопреосвященнішого Варфоломія митрополита Рівненського та Острозького на місці майбутнього храму було звершено молебень перед початком доброї справи. Молитву у співслужінні настоятеля храму та голови відділу Міжконфесійних конфліктів та захисту прав віруючих протоієрея Віктора Земляного очолив благочинний церков Гощанського району протоієрей Михаїл Петров.

Релігійна громада разом з настоятелем щиро дякують священноначалію нашої церкви за те, що вони не обминають своєю увагою маленьке село Рівненщини, не стоять осторонь проблеми, яка є у їхньому селі: «Висловлюємо щиру подяку Його Блаженству Блаженнішому Онуфрію, Митрополиту Київському та всієї України Предстоятелю Української Православної Церкви та Високопреосвященнішому Антонію, митрополиту Бориспільському та Броварському керуючому справами УПЦ за любов, духовну, молитовну та матеріальну підтримку».