“Основывается церковь сия во славу Великаго Бога и Спаса нашего Иисуса Христа, въ чeсть и память великомученика Георгия Победоносца…” – у с. Дмитрівка закладено перший камінь у будівництво нового храму

16 жовтня, у день пам’яті священномученика Діонисія Ареопагіта, єпископа Афінського у с. Дмитрівка Гощанського району було звершено закладку каменя та встановлення Хреста під будівництво нового храму.

Чин освячення, з благословення Високопреосвященнішого Варфоломія митрополита Рівненського та Острозького очолив секретар єпархії митрофорний протоієрей Олександр Єгоров.

Йому співслужили благочинний церков Гощанського району митрофорний протоієрей Михаїл Петров, голова відділу Міжконфесійних конфліктів та захисту прав віруючих протоієрей Віктор Земляний та прибуле духовенство. Молитву прикрасив хор духовенства Гощанського благочиння.

Отець-секретар привітав настоятеля священика Георгія Гладуна та усіх присутніх зі знаменним днем у їхній релігійній громаді, передав благословення правлячого архієрея та побажав допомоги Божої у будівництві храму.

Нагадаємо, що освячення місця під будівництво храму було звершено 16 серпня 2017 року.