До Рівненської єпархії прибуде Всеукраїнський хід з мощами десяти цілителів (оновлено)

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, синодальний відділ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України звершує ходу з іконами та мощами Святих цілителів храмами, військовими шпиталями та лікарнями, у яких перебувають на лікуванні учасники АТО.

8 серпня 2018 року Рівненська єпархія УПЦ буде зустрічати Всеукраїнський хресний хід з мощами десяти святих цілителів.

У Середу 8 серпня ікони з мощами цілителів прибудуть до храму Святого Великомученика Пантелеімона м.Рівне (район ювілейний). Зустріч ікон відбудеться біля храму о 16.30год.

У Четвер 9 серпня, о 12.30 ікони відбудуть до храму преподобного Агапіта Печерського м.Рівне (військовий шпиталь).

О 14.30 ікони відбудуть до храму преподобного Амфілохія Почаївського (обласна лікарня)

О 16.30 зустріч ікон у храмі-подвір’ї великомуч.Георгія Побідоносця м.Рівне.

У Пятницю 10 серпня о 16.00 ікони відбудуть до Воскресенського кафедрального собору м.Рівне (нижній Михайлівський храм)

У Суботу 11 серпня після ранкового богослужіння ікони з мощами Святих цілителів відбудуть у м.Київ.

По дорозі до Києва святині відвідають Свято-Троїцький Корецький Ставропігійний жіночій монастир.