Митрополит Варфоломій взяв участь у святковому Богослужінні у Свято-Успенській Почаївській Лаврі

10 вересня, у день знайдення мощей преподобного Іова, ігумена Почаївського, Високопреосвященніший Варфоломій, митрополит Рівненський та Острозький, узяв участь у святковому Богослужінні у Свято-Успенській Почаївській Лаврі.

Божественну Літургію очолив митрополит Хустський і Виноградівський Марк.

Йому співслужили: митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим, митрополит Почаївський Володимир, намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври, митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Болніський Єфрем, архієпископ Банченський Лонгин, архієпископ Конотопський і Глухівський Роман, єпископ Шумський Серафим, єпископ Хотинський Веніамін, єпископ Білогородський Сильвестр в співслужінні братії та гостей-священнослужителів. За богослужінням молився митрополит Іов (Тивонюк). Проповідь виголосив єпископ Білогородський Сильвестр.

Після закінчення літургії відбувся хресний хід територією лаври з мощами преподобного до Печерному храму, де був закінчений молебень і прочитана молитва перед його святими мощами. Після чого владика-намісник Володимир звернувся до присутніх зі словом.