Завершилося перебування Отченашівської “Страсної” ікони Богоматері у Рівненській єпархії

3 жовтня, завершилося перебування ікони Пресвятої Богородиці “Страсна” у храмах Рівненської єпархії.

В цей день з благословення Високопреосвященнішого Варфоломія митрополита Рівненського і Острозького секретар єпархії протоієрей Олександр Єгоров очолив служіння Божественної літургії у Свято-Троїцькому ставропігійному жіночому монастирі м. Корець.

Йому співслужили благочинний 1-ї Корецької округи протоієрей Ярослав Воят, духовенство монастиря, а також настоятель Свято-Покровського храму с. Отченашівка звідки прибула ікона – протоієрей Іоанн Журжик.

Після Божественної літургії собором священників було відслужено молебень до Божої Матері. Протоієрей Олександр подякував настоятельці монастиря ігумені Рафаїлі з сестрами за можливість спільної молитви до Божої Матері. Також передав архіпастирське благословіння владики Варфоломія. Після чого відбулося прощання з святинею.

За час свого перебування з 20 вересня по 3 жовтня ікона відвідала сорок храмів в усіх благочиннях, серед них шість монастирів, два подвор’я і один скит. Увесь цей час біля ікони возносились посилені молитви за мир в Україні і збереження єдності Святого Православ’я. Люди нескінченним потоком спішили до Божої Матері з надією Небесної допомоги і заступництва.