Єпископ Пимен привітав ігуменю Вероніку з Днем Ангела

17 жовтня, у день пам’яті мучениці Вероніки, день тезоіменитства настоятельки Свято-Троїцького Дерманського жіночого монастиря ігумені Вероніки (Зощук).

З цієї нагоди в обителі було звершено святкове Богослужіння. Святкування очолив Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський, вікарій Рівненської єпархії.

Владиці співслужили духовенство обителі та священики, які прибули привітати матушку-ігуменю.

Під час Літургії була проголошена коліноприклонна молитва за мир в Україні.

За Богослужінням звершили дияконську хіротонію над Овсянніковим Миколою Миколайовичем, який був “священиком” Київського патриархату. Три роки назад Микола залишив розкол, через щире покаяння прийшов у лоно канонічної церкви.

По завершенні Богослужіння єпископ Пимен привітав іменинницю з днем небесної покровительки, передав вітання та благословення правлячого владики Високопреосвященнішого Варфоломія митрополита Рівненського та Острозького.