Архієрейське Богослужіння на честь ікони Богоматері “Усіх скорботних Радість” у Пантелеймонівському храмі Рівного

6 листопада, коли свята Церква шанує образ Божої Матері «Усіх скорботних радість» у Свято-Пантелеймонівському храмі Рівного була звершена архієрейська служба.

У цей день у 2015 році було освячено у храмі другий престол.

Божественну літургію з благословіння митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія звершив Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський.

Владиці співслужили митрофорний протоієрей Валерій Капітанюк, благочинний міста Рівного та Рівненського району, настоятель храму протоієрей Тарасій Грищенко та собор духовенства.

Під час Божественної Літургії лунала особлива молитва за мир та благополуччя в Україні.

За Богослужінням було звершено священницьку хіротонію над випускником Одеської Духовної Семінарії Грищенко Василієм Тарасовичем, сином настоятеля.

За традицією, торжество завершилося хресним ходом навколо храму та святковим молебнем.