Соціальний відділ єпархії розпочав акцію “Подаруй дитині радість”

Рівненська єпархія Української Православної Церкви продовжує своє служіння Богу і людям. Проповідуючи любов до ближнього, свята церква і на ділі виконує цю найголовнішу заповідь Господнього закону.

З благословення Високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського і Острозького, Соціальний відділ єпархії розпочав Різдвяну акцію “Подаруй дитині радість”.

21 грудня, представники відділу на чолі з протоієреєм Василієм Начевим, разом з підприємцем Надією Шестіріковою, яка є власником магазину спортивного харчування та обласним ляльковим театром відвідали Клеванський інтернат для дітей з вадами розвитку. Благодійники завезли вихованцям школи-інтернату подарунки, провели виставу та привітали зі святом.

У період святкування Різдвяних та новорічних свят волонтери соціального відділу єпархії планують відвідати малозабеспечені сім’ї та близько 20 інтернат закладів області.