Релігійну громаду с. Урвенна, що на Здолбунівщині хочуть насильно перевести у ПЦУ

20 січня, у с. Урвенна Здолбунівського району у місцевому будинку культури були проведені збори села. Головним питанням зборів було перехід Релігійної громади Свято-Казанської церкви у новостворену ПЦУ.

Релігійна громада села і настоятель храму не брали участі у зборах, мотивуюче це тим, що церковні питання мають вирішуватися у храмі, і це мають робити тільки ті, хто відвідує храм та є членом церковної громади.

На зібранні, яке прихожани храму вважають не дійсним, було одноголосно вирішено змінити конфесію, перевести релігійну громаду без участі громади.

Вітання деякіх чиновників, яке звучить на адресу урвенців з переходом у ПЦУ можна розцінювати як розпалювання релігійної ворожнечі, тому, що Релігійна громада разом з настоятелем протоієреєм Андрієм Остап’юком лишається у лоні Української Православної Церкви.

Прихожани Свято-Казанського храму с. Урвенна просять духовної підтримки та молитов.