Представники ЗМІ  поширюють неправдиву інформацію, щодо митрополита Варфоломія та його візиту до Москви

Обережно, фейк!

Представники ЗМІ  поширюють неправдиву інформацію, щодо митрополита Варфоломія та його візиту до Москви. Так, нещодавно з’явилась чергова публікація спершу на сайті «Rivne News», а згодом і на «Risu»  про  те, як митрополит з Рівного просить Путіна помилувати одного з найвпливовіших російських ОЗУ – Фінагіна Сергія.  Обидва видання посилаються на інсайдерські джерела  і на повідомлення невідомого блогера на «мета юа». Окрім застарілого бланку, який давно не використовують в офіційних листах Рівненської єпархії УПЦ,  ніяких доказів чи, бодай,  аргументів видання  не надають.

Митрополит Рівненський та Острозький Варфоломій  нині перебуває у дорозі додому із Російської Федерації, однак стурбований вигадками та домислами  журналістів. Свій візит до Москви коментує, як бажання привітати Патріарха Кирила та співслужити очільникам Православних церков, а також зустрітись з одногрупниками по навчанню.

«Я вже немолодий, хвороба, з якою давно борюся все більше забирає моїх сил. Не знаю, чи ще Господь коли  не будь мене сподобить  за одним Престолом  Божим возносити  молитви  разом з Предстоятелями усіх Помісних церков?, – у телефонному форматі повідомив  митрополит Варфоломій. – Щодо зустрічі з Путіним, на якій, як пишуть видання, я мав просити за бандита, про існування котрого я навіть не знаю, це взагалі нісенітниця і я вимагаю негайного спростування.»

Владика також підтвердив  фейкове  походження документа, який надруковано на бланку застарілого зразка і не має печатки Рівненської єпархії УПЦ. До речі, у рівненських ЗМІ вже неодноразово з’являлись подібні папери,  метою яких було очорнити Українські Православну Церкву перед її вірянами.

Правильний бланк

Переглядів: 665

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *