Обережно, фейк!

Представники ЗМІ  поширюють неправдиву інформацію, щодо митрополита Варфоломія та його візиту до Москви. Так, нещодавно з’явилась чергова публікація спершу на сайті «Rivne News», а згодом і на «Risu»  про  те, як митрополит з Рівного просить Путіна помилувати одного з найвпливовіших російських ОЗУ – Фінагіна Сергія.  Обидва видання посилаються на інсайдерські джерела  і на повідомлення невідомого блогера на «мета юа». Окрім застарілого бланку, який давно не використовують в офіційних листах Рівненської єпархії УПЦ,  ніяких доказів чи, бодай,  аргументів видання  не надають.

Митрополит Рівненський та Острозький Варфоломій  нині перебуває у дорозі додому із Російської Федерації, однак стурбований вигадками та домислами  журналістів. Свій візит до Москви коментує, як бажання привітати Патріарха Кирила та співслужити очільникам Православних церков, а також зустрітись з одногрупниками по навчанню.

«Я вже немолодий, хвороба, з якою давно борюся все більше забирає моїх сил. Не знаю, чи ще Господь коли  не будь мене сподобить  за одним Престолом  Божим возносити  молитви  разом з Предстоятелями усіх Помісних церков?, – у телефонному форматі повідомив  митрополит Варфоломій. – Щодо зустрічі з Путіним, на якій, як пишуть видання, я мав просити за бандита, про існування котрого я навіть не знаю, це взагалі нісенітниця і я вимагаю негайного спростування.»

Владика також підтвердив  фейкове  походження документа, який надруковано на бланку застарілого зразка і не має печатки Рівненської єпархії УПЦ. До речі, у рівненських ЗМІ вже неодноразово з’являлись подібні папери,  метою яких було очорнити Українські Православну Церкву перед її вірянами.

Правильний бланк