Міжконфесійні сутички навколо Миколаївського храму с. Півче Здолбунівського району

Міжконфесійні сутички навколо Свято-Миколаївського храму с. Півче Здолбунівського району тривають і досі.

Після незаконного скасування у селі релігійної громади УПЦ прихильники ПЦУ постійно провокують конфлікти навколо місцевої святині. До вівторка, 7 травня, віряни УПЦ молилися у своєму храмі. На цей день у храмі мало бути відправлення похорону. Після звершення похорону віряни новоствореної громади зайшли до храму та на прохання вірян УПЦ відмовлялися виходити. Пізніше між сторонами була домовленість про закриття храму до рішення суду двома замками.

12 травня, у неділю жінок-мироносиць, прихильники нової структури не дотрималися домовленості і після свого богослужіння вирізали внутрішні замки та увірвалися до храму.

На даний час рейдери знаходяться всередині та чергують навколо храму.

Віряни УПЦ, як завжди, відстоюватимуть свої права у правовому полі та просять святих молитов.