Ієрарх Чешських Земель очолив Богослужіння у Гощанському монастирі

3 червня, день шанування Володимирської ікони Божої Матері та день пам’яті рівноапостольних Константина і Єлени у Свято-Покровському Гощанському монастирі відбулося святкова архієрейська Божественна Літургія.

Богослужіння звершив гість Рівненської єпархії Високопреосвященніший Михаїл архієпископ Пражський і Чешських Земель.

Йому співслужили архієпископ Городницький Олександр, вікарій Рівненської єпархії, єпископ Дубенський Пимен, прибуло духовенство та священики обителі. За Літургією молився правлячий архієрей Високопреосвященніший Варфоломій, митрополит Рівненський і Острозький.

Архієпископ Михаїл звершив священницьку хіротонію над дияконом Віталієм Петровичем Ящуком.

На завершення владика Михаїл привітав настоятельку ігуменю Ірину (Сачук) та усіх присутніх з пасхальними днями та подякував за можливість молитися разом.