Єпископ Пимен звершив богослужіння у Новій Мощаниці та підтримав релігійну громади УПЦ , яку позбавили церкви прихильники ПЦУ.

П’ятий місяць поспіль віряни УПЦ села Нова Мощаниця Здолбунівського району змушені молитись у літньому наметі на території церковного будинку в якому мешкає сім’я священика. Однак прибічники ПЦУ, котрі відібрали церкву 3 березня 2019 року, перешкоджають молитві вірників і намагаються у різний спосіб виселити родину батюшки з села.
“Ми живемо у постійному страху: нам погрожують під час телефонних дзвінків, до нас ночами приходять п’яні активісти, стукають у вікна, вимагають покинути село негайно”, – розповідає протоієрей Ігор Гнатишин, настоятель Різдва- Богородичної церкви села Нова Мощаниця. – Свої дії активісти ПЦУ мотивують лише одним реченням: “Батюшка покине село, то всі його прихожани навернуться у храм”. “Але я казав і кажу, своїх вірян не покину”, – говорить священик.
Аби підтримати релігійну громади села Нова Мощаниця , що залишилась вірною Українській Православній Церкві та своєму Предстоятелю Блаженнійшому Митрополиту Онуфрію, на богослужіння до імпровізованого наметового храму приїхав єпископ Дубенський Пимен, вікарій Рівненської єпархії, численне духовенство, сестри Городоцького Свято-Миколаївського жіночого монастиря.
У слові до присутніх владика Пимен сказав:
“Я впевнений, що через ваші молитви та гоніння , які ви перетерпіли за збереження чистоти своєї віри, Господь сподобить вас потрапити до Царства Небесного – найвищої нагороди для християнина. Погрози та бійки – це інструменти лукавого, які не ведуть до спасіння. Прошу вас не відступати, підтримуйте свого настоятеля, який нині є достойним взірцем для наслідування”.

За матеріалами сторінки РІВНЕ.Голос Церкви.